סכסוכי ירושה

איך מתמודדים עם סכסוכי ירושה? הרי סכסוכי ירושה הם סכסוכים לא פשוטים, משפטית ורגשית, אשר יכולים להגיע לא פעם למאבקים לא נעימים. מכיוון שמדובר במאבקים תוך משפחתיים לאחר שאדם אהוב הולך לעולמו, הרגשות המעורבים בעניין הם קיצוניים ויכולים להביא למצבים של סכסוכים משפחתיים וניתוק מוחלט בין בני המשפחה. במקרים רבים, כאשר לא ניתן להגיע להסכמות בנוגע לאופן חלוקת הירושה, בהיעדר צוואה, עורך דין מקצועי יסייע לכם לגשר ולתווך בענייני הירושה ובמקרים אחרים אף להגיש תביעה משפטית בנוגע למה שאתם חושבים שמגיע לכם. אם אין צוואה ברורה, עליכם להצטייד בעורך דין כבר בשלב מוקדם.
סכסוכי ירושה
מהם סכסוכי ירושה?
סכסוכי ירושה, כשמם כן הם, מריבות וחיכוכים תוך משפחתיים על רקע חלוקת העיזבון של הנפטר. פעמים רבות, הסכסוכים הללו יכולים להיפתר בקלות וביעילות, במידה שהאדם מכין צוואה מראש. אך כאמור, במקרים רבים האדם שנפטר, לא מכין צוואה מראש מסיבות כאלו ואחרות ולא פעם היורשים, אינם יודעים כיצד לחלק בניהם את הירושה, לעיתים כתוצאה מקונפליקט בין החוק היבש לבין ההבטחות שסיפק הנפטר בעל פה בעודו בחיים.

פתרון סכסוכי ירושה באמצעות עורך דין
ריחוק מהותי בין בני המשפחה בגין סכסוכי ירושה נראה כבלתי נמנע, אך הסכסוך המשפטי הוא בהחלט פתיר. הפתרון הטוב ביותר לסכסוכי ירושה הוא להיעזר בעורך דין כבר מהשלב הראשוני לצורך גישור ותיווך בין בני המשפחה. במידה שהדבר לא מצליח, כל צד יכול לתבוע את שאר הצדדים בבית משפט ולבקש את הכרעת המערכת המשפטית בנוגע לאופן חלוקת הירושה. מכיוון שסכסוכי ירושה הם סכסוכים רגישים, יש להיעזר בעורכי דין בעלי ניסיון בתחום, אשר מציעים טיפול בסכסוך ירושה כאחת ההתמחויות הבולטות במשרדם.

סכסוכי ירושה באסרף, ליבוביץ ושות'
משרד עורכי הדין אסרף, ליבוביץ' ושות' מתמחים במשפט מסחרי, אזרחי ושירותי נוטריון. אנחנו מתמחים בטיפול ובפתרון סכסוכי ירושה. אנו מבינים את הרגישות שדבר, האופן שבו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו יהיה מתחשב, אדיב, מבין ומקצועי. משרדנו ישמח להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי בתחום.