במסגרת מתן פיתרון כולל לחברות ועסקים משרדנו מציע חבילת ליווי וייעוץ משפטי מקיף לבעלי עסקים במחירים אטרקטיביים.לא מעט בעלי עסקים שומעים על קולגות אשר נעזרים באופן קבוע בשירותים של משרד עורכי דין ליווי עסקים וחברות. הבעיה היא שרבים אינם מודעים ליתרונות המגוונים שטומן בחובו ליווי מהסוג הזה, והמשמעויות שלו עבור העסק. המאמר הבא יעשה לכם קצת סדר בבלאגן, באמצעות סקירת השירותים העיקריים של משרד עו”ד ליווי עסקים. ויש גם המלצה מועילה במיוחד.

מה כולל ליווי משפטי לחברות?

ליווי משפטי לחברות הינו אלמנט חשוב וקריטי לכל ארגון באשר הוא. ליווי משפטי, כשמו כן הוא, אמור ללוות את החברה החל משלבי הקמתה ועד לפעילות היום יומית השוטפת. רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין, ליווי משפטי מקצועי יכול ללוות אתכם בקשת שירותים רחבה כגון: טיפול בחוזים מסחריים, רכישות, שירותי ייעוץ, מיזוגי חברות, דיני עבודה, דיני חברות, ייצוג בבתי משפט, טיפול בתחום הגביה, מכתבי התראה, עריכת תצהירים כאלו ואחרים, אימותיי חתימה, הסכמי סודיות ושיתוף פעולה ועוד. מרבית החברות העוסקות בתחום המשפטי יוכלו להעניק לכם גם שירות שכזה אך כמובן לא באותה רמת מקצועיות כמו השירותים הניתנים במשרדנו.

ליווי משפטי לחברות של רונן ליבוביץ’- משרד עורכי דין ונוטריון חרט על דגלו להעמיד את הלקוח במרכז ולטפל בצרכיו ודרישותיו באופן מקצועי וחסר פשרות. עורכי הדין במשרד דואגים ללוות את הלקוח באופן מקצועי, אישי וחם לאורך כל התהליך ולבצע מולו עדכונים שוטפים הקשורים להתפתחויות השונות.

המשרד דואג לבצע שיתוף ושיקוף הלקוח בכל התהליכים הרלוונטיים כלפיו, דוגלים ביחס אישי ואדיב וכן על גיוס כלל הכלים והידע לשם השגת התוצאה הטובה ביותר ללקוח. רוצים לשמוע עוד פרטים על החברה? מעוניינים בליווי מקצועי ואישי ברמה גבוהה וללא פשרות? זה הזמן ליצור קשר עם רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין. המשרד מציע לכם מגוון רחב של נושאים משפטיים בהם ניתן לטפל באופן הטוב והמקצועי ביותר. אז למה אתם מחכים? צרו קשר עם משרדנו לשם קבלת שירות איכותי יוצא דופן.

טיפול בחוזים מסחריים

החבילה כוללת בין השאר את השירותים הבאים:

ייעוץ ראשוני דחוף – באמצעות הטלפון ו/או הפקס ו/או דוא”ל

מכתבי התראה – משלוח מכתבי התראה לחייבים / גורמים שונים

טיפול בגבייה – טיפול אינטנסיבי ושוטף בגביית חובות ונקיטת הליכי הוצאה לפועל

ייעוץ בדיני עבודה – ייעוץ שוטף בדיני עבודה ומתן חוו”ד, עריכת הסכמים ומתן הגנה משפטית

ייצוג בערכאות – ייצוג העסק בהליכים משפטיים בבימ”ש, בי”ד לעבודה, עניינים מקומיים וכיו”ב

דיני חברות – ייעוץ שוטף, עריכת פרוטוקולים, ייצוג מול רשם החברות, דיווחים ופעולות ככל שיידרש

ייצוג כללי – ייצוג העסק וניהול מו”מ מול רשויות ממשלתיות ו/או עירוניות בכל הנוגע לפעילות העסק

ייצוג בעלי העסק – ייצוג בעלי העסק/מנהלים מפני תביעות אישיות מכח פעילותם בעסק

פעולות נוספות – ביצוע פעולות נוספות על פי צרכי העסק בהתאם לסיכום עם הלקוח

משרדנו חרט על דגלו את העקרונות הבאים:

√ טיפול מקצועי יסודי ומעמיק

√עדכון הלקוח במהלך הטיפול

√השגת תוצאה מיטבית עבור הלקוח

√יחס אישי חם ובלתי אמצעי עם הלקוח

קווים לדמותו של הליווי המשפטי

√חוזים מסחריים

√רכישות

√מיזוגי חברות

√דיני עבודה

√טיפול בתחום הגביה

√הסכמי סודיות ושיתוף פעולה

עורכי דין ליווי עסקים וחברות בקיאים בתחומים אלה עד לרמת היסוד. הם לא רק מכירים את התקנות הרלוונטיות, אלא גם תקדימים משפטיים, הנחשבים לחיוניים במיוחד בתחום דוגמת זה. הסיוע של משרד עו”ד ליווי עסקים כולל בתוכו גם ייצוג משפטי, בערכאות הרלוונטיות, כמו גם התנהלות מול גורמים שונים בשמו של העסק.

רונן ליבוביץ' - משרד עורכי דין ונוטריון

רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין ונוטריון – ליווי משפטי לחברות ברמה הגבוהה ביותר
חברות וארגונים ללא קשר לגודלם צריכות ליווי משפטי מקצועי בהליכים רבים הקשורים להתנהלותן.

רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין מהווה כתובת אידיאלית למחפשים אחר משרד עורכי דין ליווי עסקים. המשרד, הפועל בתל אביב ומתמחה בתחום המסחרי – אזרחי, מציע ללקוחותיו העסקיים את המענה הרחב ביותר שניתן לצפות לו.

משרד עו”ד ליווי עסקים זה מעמיד את טובת הלקוח במרכז ומטפל בכל עניין הנוגע במקצועיות ללא פשרות.

המשרד פועל בשקיפות מלאה אל מול לקוחותיו ומציע להם פתרונות בהתאמה אישית מלאה.ליווי משפטי לחברות חייב להיות מקצועי, אישי ואמין מתחילת התהליך ועד לסופו. לכן, אם הנכם בוחרים בליווי משפטי של רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין תוכלו לישון בשקט ולדעת כי הארגון שלכם נמצא בידיים טובות.

צרו קשר עוד היום ומהרגע הראשון תבינו שהגעתם למקום הנכון.

ליווי משפטי לחברות