התמחויות
דיני מקרקעין
עורך דין העוסק בתחום דיני מקרקעין או עו"ד נדל"ן הינו עו"ד המתמחה בתחום החולש בין היתר על מכירת ורכישת דירות, משרדים, קרקעות לבניה, קרקע להשקעה, דירות ונכסים מסחריים להשכרה, התחדשות עירונית כגון תמ"א 38, פינוי בינוי ועוד.
משפט מסחרי
ניהול עסק זה לא דבר קל. לא פעם במהלך ניהול העסק עומדים בפניך סיטואציות של זימון למשפט מסחרי. משפט מסחרי הוא תחום רחב יריעה הנוגע לעולם החברות והעסקים. אם אתה עומד בפני משפט מסחרי כלשהו, כדאי מאוד שתבחר בעורכי דין מקצועיים ומנוסים לצורך ייצוג הולם וראוי.
משפט אזרחי
ענף המשפטים הוא ענף משמעותי ורחב. בכדי לדעת בכל עת לאיזה סוג של עורך דין לבחור, יש להיות בקיא בסוגי המשפטים הרלוונטית לכל סיטואציה הדורשת ייעוץ ומענה משפטי כלשהו. משפט אזרחי לדוגמא, הוא משפט הנוגע לתחומים רבים הרלוונטיים בקשרים היומיומיים.
ליווי משפטי וחברות
אנו מבצעים את כל הפעולות מול רשם החברות באמצעים ממוחשבים כגון רישום חברה, הקצאת מניות, העברת מניות, הגשת דו"ח שנתי, שינוי כתובת חברה ופעולות נוספות המבוצעות ונקלטות ברשם החברות בזמן אמת.
ליטיגציה היא תהליך של הצגת הטיעונים בבית המשפט, כאשר שלב זה קיים בכל הערכאות המשפטיות, החל מבית משפט שלום, מחוזי, עליון וכן בבתי דין רבניים. המטרה של כל עורך דין שעומד בפני שלב זה, הוא להציג טיעונים בצורה נקייה, מסודרת, וכמובן נכונה ואמיתית מבחינה עובדתית.