עורך דין נדל"ן

עסקאות נדל"ן הן עסקאות המערבות סכומים גדולים של כסף והן בעלות השפעה רבה על עתיד המשקיע. מהסיבה הזאת החשיבות להתייעצות עם עורך דין נדל"ן היא חשובה לאין שיעור, חשוב לזכור שתחום מקרקעין הינו תחום רחב ומורכב וגם עסקה הנראית לכאורה נטולת סיכונים, יכולה להתברר ככישלון, במידה ולא בודקים את השטח בצורה הנכונה.
עורך דין נדל"ן
עורך דין נדל"ן המתמחה בתחום יהיה בקיא בכל ההיבטים של העסקה ויוכל לוודא שלא מסתתרים בה "מוקשים" שאולי יהיה קשה להבין בהם ללא בדיקה מעמיקה.

מתי יהיה צורך בשירותיו עורך דין נדלן
קיימים מצבים שונים ומגוונים אשר יצריכו את שירותיו של עורך דין נדל"ן מנוסה ומקצועי בין היתר: מכירה או רכישה של דירות יד שנייה – עו"ד נדל"ן יוכל לסייע בכל שלבי העסקה, החל מהמשאה ומתן ועד השלמת העסקה. רכישת דירות חדשות מקבלן – העו"ד ינהל מו"מ מול הקבלן, יבדוק את תנאי החוזה ועוד. תמ"א 38 – ליווי של יזמים ובעלי דירות בפרויקט תמ"א  38 כמו כן עורך דין נדלן יסייע ללקוחותיו בעריכת הסכמי מכר וחוזי שכירות. בעת פינוי נכס, בפירוק שיתוף מקרקעין ובמקרים נוספים הקשורים לתחום הנדל"ן והמקרקעין והמצריכים סיוע או ליווי משפטי בצורה כזאת או אחרת.
 
כמובן שקיימת חשיבות לבחור בעורך דין נדל"ן מקצועי ומנוסה, אשר גם בקיא בהיבטים המשפטיים השונים, גם יש לו ניסיון בתחום ובנוסף, הינו בעל ראיה עסקית, אשר יכולה לסייע לו לראות את כל הפרטים גם לעתיד ולהציע לכם פתרונות שונים. עורך דין שכזה יוכל לסייע לכם לוודא שאכן מדובר בעסקה נכונה עבורכם ושכל האינטרסים שלכם בעסקה זו באים לידי ביטוי.
 
אם אתם עומדים לפני עסקת נדל"ן בכל סדר גודל ומחפשים עורך דין מקצועי ומנוסה אשר ילווה אתכם בעסקה וידאג לבדוק שכל האינטרסים שלכם ימומשו באותה עסקה, אסרף, ליבוביץ ושות' - משרד עורכי דין הוא הכתובת עבורכם. אסרף, ליבוביץ ושות' - משרד עורכי דין הינו משרד של עורכי  דין נדל"ן בעל ידע וניסיון רב בתחום, מה שיאפשר לכם ביטחון וראש שקט בידיעה שאתם מקבלים את הסיוע המשפטי הטוב ביותר. 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הפרת זכויות יוצרים