משפט אזרחי - מסחרי

ענף המשפטים הוא ענף משמעותי ורחב. בכדי לדעת בכל עת לאיזה סוג של עורך דין לבחור, יש להיות בקיא בסוגי המשפטים הרלוונטית לכל סיטואציה הדורשת ייעוץ ומענה משפטי כלשהו. משפט אזרחי לדוגמא, הוא משפט הנוגע לתחומים רבים הרלוונטיים בקשרים היומיומיים שבין בני אדם בהתאם לסיטואציות ומפגשים שונים בניהם.
משפט אזרחי
מהו משפט אזרחי?
משפט אזרחי הוא תחום בעולם המשפט שבא לידי ביטוי בסיטואציות ומצבים הכרוכים לנושאים וליחסים של בין אדם לחברו. בין היתר ניתן למצוא במשפט אזרחי את הנושאים הבאים: דיני חוזים - כל מה קשור לחוזים, הפרת חוזים, התחייבות על פי חוזים, אי עמידה בתנאים, הסכמים ועוד. כמו כן, משפט אזרחי עוסק גם בדיני נזיקין - כלומר, כל מה שנוגע למקים שבו אדם הסב לאדם אחר נזק אחר במזיד או בשוגג. כמו כן, משפט אזרחי עוסק בחברות מסחריות - כלומר, כל מה שנוגע בתחום החברות המסחריות (משפט מסחרי) - הקמת ופירוק חברה, שותפויות ועוד. בנוסף, משפט אזרחי עוסק גם בדיני משפחה העוסקים ביחסים מורכבים בין בני זוג, גירושין ועוד הסדרים שונים הנובעים מתהליך זה. במשפט אזרחי יש תובע ונתבע, כאשר תובע נפגע באופן כלשהו מהנתבע באחד מהתחומים הללו ולכן באמצעות המשפט התובע מבקש מהשופט לחייב את הנתבע לשלם על פגיעתו באופן כלשהו.
 
בחירת עורכי דין לייצוג בתחום של משפט אזרחי
ידוע שעולם המשפטים הוא עולם מורכב. בכדי להוציא את הצדק לאור באופן הטוב ביותר במהלך משפט אזרחי, כדאי מאוד לבחור בעורכי דין מקצועיים ומומחים בתחום. ניצבים בפני תביעה כלשהי בתחום המשפט האזרחי? פנו אלינו אסרף, ליבוביץ ושות' - משרד עורכי דין ונוטריון. אנו מתמחים בכל תחומי המשפט האזרחי והמשפט המסחרי ובעלי ניסיון רב בתחום. נשמח לעמוד לצידכם בכל תביעה באשר היא הנוגעת לתחומים אלה. הבחירה בנו תסייע לכם להתמודד בהצלחה בכל סוגיה משפטית ולקבל את ייצוג מקצועי ואישי.
 
ניהול סכסוכים  
 
ייצוג בבתי משפט  
 
ייצוג חברות – ריטיינר  
 
חוזים  
 
זכויות יוצרים  
 
לשון הרע  
נושאים נוספים: