תודה על פנייתך, נחזור אליכם בקרוב

המלצות

י
יעקב רוב
עורך הדין רונן ליבוביץ אחד מעורכי הדין הכי מקצועיים שטיפלו בנו במכירת הדירה תוך יחס אישי מקצועי וליווה אותנו לאורך כל הדרך וחסך לנו כסף רב. אני ממליץ בחום על עורך דין רונן ליבוביץ.
★★★★★
א
אביאל שיפמן
רונן ליבוביץ היה עבורי תמיד האיש הנכון ברגע הנכון רונן מלווה אותי בהצלחה שנים רבות, הן בעסקי והן בענייני הפרטיים ראויים לציון הידע המעמיק שלו בחוק אותו הו משלב בצלחהה במחשבה מקורית אני ממליץ עליו בפה שלם לכל המחפש עו"ד בעל יושרה אשר יהיה ראוי לאמונו המלא
★★★★★
א
אלי גבריאל
זכיתי להכיר את עו"ד רונן ליבוביץ לפני כ- 10 שנים. מאז הכרתיו אני יכול להעיד בבטחה כי עו"ד רונן ליבוביץ הינו איש מקצוע מעולה מהשורה הראשונה. בכל נושא וענין שפניתי אישית או שלחתי אליו לקוחות חדשים, מקרקעין, חברות, נזיקין, פש"ר וכו`, זכינו לקשב רב, טיפול מקצועי ויעיל, הצלחה ושכר טרחה הגון וסביר מאוד. אומרים "שלא נצטרך..." אך כשצריכים באמת עו"ד מצוין וייעוץ משפטי, אמליץ בחום לכתובת הנכונה: עו"ד רונן ליבוביץ.
★★★★★
ג
גרייף אנטולי
רונן מייצג אותי מזה 10 שנים בעסקאות נדל"ן. עורך דין מקצועי, אמין, שירותי והכי חשוב, בן אדם. הוא עושה את ה-Extra Mile והעיקר שהכל יהיה נעים ומינימום מאמץ עבורי. ממליץ ממליץ ממליץ!!!
★★★★★