תביעת דיבה

תביעת דיבה – באילו מקרים מגישים אותה?
אם מישהו פגע בכם, או נקט כנגדכם בלשון הרע, אם מישהו ניסה לבזות אתכם או לפגוע בשמכם הטוב, אזי זוהי הוצאת דיבה. חוק איסור לשון הרע, אוסר זאת מכל וכל, ואם נפגעתם מכך, יש לפנות בהקדם אל עורך דין המתמחה בתחום תביעת הוצאת דיבה.
תביעת דיבה
כבוד האדם במקומו מונח
הוצאת לשון הרע או פגיעה בכבוד של אדם פרטי, עסק או ארגון, היא אסורה על פי חוק, למעשה זוהי עבירה פלילית לכל דבר ועניין, שעונש לצידה. עורך דין המתמחה בתחום תביעת דיבה, יוכל ללוות אתכם לכל אורך הדרך, מן הרגע בו בוצע המעשה, ועד למתן ייצוג הולם בבית הדין. הוצאת דיבה איננה עניין שניתן לעבור עליו לסדר היום, היא יכולה לפגוע בשימכם הטוב, במוניטין שלכם, ואפילו לפגוע ברווחתכם הכלכלית. מה עושים על מנת להגיש תביעת דיבה? אם מדובר על  אמירה פומבית פוגענית, חייבים להיות לה שני עדים על מנת שיעידו כי הדבר אכן אירע. כמו כן, בעת תביעת דיבה, יש להוכיח כי האדם אשר פגע כלל איננו מתחרט באשר למעשיו או אולי ניתן להוכיח, כי החרטה שלו איננה אמיתית והיא נועדה לזכות אותו, כלומר אין מדובר על חרטה כנה.
 
הוצאת דיבה ברשת
באמצעות האינטרנט, קל היום מאוד לבצע הוצאת דיבה. ניתן לפרסם אינפורמציה פוגענית שאיננה נכונה ובעילום שם, לכן כל אחד חש שהוא יכול לעשות כרצונו. אבל גם הרשת, עם כל ההגנות שלה על הגולשים, איננה יכולה למנוע תביעת דיבה. בכל עת בה נפגע השם הטוב שלכם, המוניטין אותו בניתם במהלך השנים בעמל רב, מומלץ לפנות בהקדם אל עורך דין המתמחה בתחום תביעת דיבה.
 
כיצד עורך דין יכול לסייע?
עורך דין המתמחה בתחום תביעות דיבה, יוכל להעניק לכם יעוץ מהיר ומפורט, יעוץ מקצועי אשר ינחה אתכם באשר לתהליכים בהם תוכלו לנקוט. הוא ידע לומר לכם באם ישנה בכלל עילה להגשת תביעת לשון הרע. הוא ידע לבחון את סוגי האמירות, באילו סיטואציות הן נאמרו, ועוד, את כל הפרטים החשובים והרלוונטיים על מנת לדעת לאן מתקדמים הלאה. אם אכן ישנה עילה לתביעה, עורך הדין ילווה אתכם לאורך כל הדרך, ויעניק לכם ייצוג משפטי הולם בבית הדין.
 
נפגעתם מהוצאת לשון הרע? מישהו פגע בשמכם הטוב? רוצים להחזיר לעצמכם את הכבוד? פנו בהקדם אל אסרף, ליבוביץ ושות' - משרד עורכי דין, ואנו נחזור אליכם בהקדם עם השירות המשפטי הטוב ביותר בתחום! 

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורכי דין חוזים