נוטריון ציבורי

צריכים ייפוי כוח נוטריוני לשם חתימה על משכנתא? הגיע הזמן לערוך צוואה? אתם צריכים נוטריון ציבורי מקצועי!

תחום עיסוקם של הנוטריונים הינו גדול מאוד, ולעיתים קרובות אין ברירה אלא לפנות לנוטריון לצורך שירותים מקצועיים שונים. כאשר צריכים למשל, ייעוץ משפטי, עריכת חוזה, מסמך או עריכת צוואה רצוי מאוד לפנות לחברה או משרד עורכי דין בהם תוכלו למצוא את איש המקצוע המתאים לעניינכם.

נוטריון ציבורי ונוטריון, האם קיים הבדל ביניהם?

במדינות רבות קיימת הבחנה בין נוטריון ציבורי לנוטריון פרטי. בעבר כך היה נהוג גם בישראל, אך משנת 1976 בה אושר חוק הנוטריונים הפך תפקיד הנוטריון למוסדר בחוק. כלומר, כל מי שמשמש היום כנוטריון במדינת ישראל עבר וועדה שבדקה את כשירותו, נמצא כעומד בקריטריונים הדרושים והוסמך לכך באופן חוקי, והינו בעל רישיון מתאים לעסוק במקצוע.

חתימתו של הנוטריון הכרחית במקרים רבים כדי לתת תוקף למסמך משפטי, לצורך אימותו ואישורו. מסמך החתום בידי נוטריון מעיד על כך שנחתם מרצונו החופשי של החותם ולא תחת לחץ או מניפולציה, וכן משמש לזיהוי החותם בשעת הצורך. לנוטריון סמכות לתרגם מסמך כלשהו משפה אחת לשנייה או לאשר נכונות תרגומו של מסמך. דבר זה שימושי פעמים רבות כאשר יש צורך בתרגום מסמכים לצרכי הגירה או ביצוע עסקים בינלאומיים.

עו”ד נוטריון ציבורי – רונן ליבוביץ

אם יש לכם צורך בשירותים משפטיים, המשרד של רונן ליבוביץ עומד לרשותכם. במקום תוכלו לזכות בשירות אמין ואחראי, וכן לייעוץ ומענה מקצועיים בתחומים רבים. כל שעליכם לעשות על מנת לתקשר עמנו זה לבחור בין פנייה טלפונית, פנייה דרך מייל או מילוי הטופס המצורף באתר. פנייתכם תטופל במהרה ואנו נחזור אליכם לצורך ייעוץ או קביעת פגישה ונדאג לשרת אתכם נאמנה.

תהליך הפקת תרגום נוטריוני
חתימת נוטריון
פתיחת חשבון בנק לחברה
שירותי נוטריון
ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך
הגשת בקשה לצו ירושה
ייפוי כוח מתמשך ויתרונותיו
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם