חתימת נוטריון

חתימת נוטריון על מסמך משפטי היא המעניקה למסמך תוקף, גושפנקא או אישור לאמיתותו ולמקוריותו ומאשרת את זהותו של החותם ואת כך שחתם עליו מרצונו החופשי.

חשיבותה של חתימת נוטריון היא רבה כיוון שמסמכים רבים אינם ניתנים להגשה לרשויות וגופים שונים או להצגה בבית משפט כראיה אלא אם אושרו בידי נוטריון.

בסמכותו של הנוטריון לבצע פעולות רבות הקשורות במסמכים רשמיים ביניהן:

  • לאשר את חתימתו של בעל המסמך
  • זיהוי אותו אדם שחתם ומגיש את המסמך
  • להנפיק אישור נאמן למקור – אישור כי העתק מסמך זהה למסמך המקורי
  • אישור נוטריוני של תרגום – אישור כי מסמך שתורגם הוא תקין וללא כל פגם, וכן סמכויות נוספות הניתנות לו מתוקף החוק.

מיהו נוטריון?

נוטריון חייב ברישיון נוטריון ואינו יכול לעסוק בתפקיד בלעדיו. רישיון זה מתקבל לאחר פנייה למשרד המשפטים, הגשת בקשה ואישורה של וועדה מיוחדת. נוטריון, אם כן, הוא אדם שהוסמך על פי חוק. חשוב לציין כי בהתאם לזאת גם שכר הטרחה של הנוטריון הוא קבוע ומוגדר בחוק. כלומר ישנם תעריפים קבועים לפעולות המתבצעות בידי נוטריון ואין באפשרותו לגבות מחיר גבוה או נמוך מזה הקבוע. אנו במשרד רונן ליבוביץ – עריכת דין ונוטריון נשמח לתת לכם שירות ראוי, מקצועי ואיכותי.

רבים המקרים בהם אנו נזקקים לשירותיו של נוטריון. אם זה לצורך תרגום מסמך, אם לצורך תרגום תעודה, לשם עריכת צוואה בפני רשות או לשם ייצוג משפטי. נוטריונים מעניקים לא מעט שירותים ורובנו נצטרך להסתייע בנוטריון לצורך זה או אחר במהלך חיינו. ניתן לפנות אלינו ולהיוועץ בנו בכל תחום הנוגע לשירותים הניתנים על ידי נוטריון ולקבל מענה מסודר, תשובות לשאלות והכוונה אישית. נשמח לטפל בצורך שלכם ולספק לכם את מבוקשכם בדרך המהירה והמהימנה האפשרית.

ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך
כניסת ייפוי כוח מתמשך לתוקף
כניסת ייפוי כוח מתמשך לתוקף
רכישת דירה חדשה מקבלן או יזם
ייפוי כוח מתמשך – פעולות אסורות לביצוע
ייפוי כוח לבנק
ייפוי כוח לבנק
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם