שירותי נוטריון

נוטריון הינו עורך דין המוסמך, בהתאם לחוק, לאמת, לאשר, להעיד ולערוך מסמכים משפטיים. חתימתו במקרים המוסדרים בחוק, נחשבת בעיני בית המשפט כאישור למקוריותו של המסמך, לזהותו של החותם עליו או לעובדה כי המסמך נחתם מרצונו הטוב והחופשי של החותם.

מסמכים מיועדים לשמש כראיה בבתי משפט או בפני רשויות אחרות, וזאת הן בארץ והן מחוץ לה. ועורך דין המתמחה בתום זה חייב להיות אזרח ישראל החבר בלשכת עורכי הדין של ישראל ובעל וותק של 10 שנים לפחות בעריכת דין. שכר הטרחה קבוע בחוק ואין ביכולתו של נוטריון לגבות סכום גדול יותר.

משרדנו בתל אביב מספק בין השאר את השירותים הנוטריונים הבאים

– הכנת יפויי כוח נוטריוניים – לדוגמא: יפוי כח לצורך עסקת מקרקעין בד”כ רכישת דירה חדשה מקבלן , ייפוי כוח לפי דרישת בנקים למשכנתאות, ייפוי כח כללי וכיו”ב.
עריכת צוואה נוטריונית – צוואה בפני רשות – לצוואה במסמך כזה יש יתרונות על פני סוגי הצוואות השונות.
– אישור ביחס להסכם ממון לפני הנישואים. – על מנת ליתן תוקף משפטי להסכם ממון יש צורך באישור
– תרגום / אישור לנכונות תרגום.
ייפוי כוח מתמשך
אישור ואימות חתימות .
אישור וקבלה של תצהיר.
– אישור חיים הניתן ע”י – אימות כי אדם חי, נועד למקרים, בהם זקוקה המדינה או גוף ציבורי אחר לידיעה על קיומו של אדם.
העדת מסמך סחיר.
אישור נכונות עריכת מלאי.
משרדנו זמין בכל עת להעניק שירותי מיידי, מהיר ומקצועי לטובת אלו הזקוקים לשירותינו.
את שירותינו ניתן לקבל אף בכתובת הלקוח בתיאום מראש מול משרדנו, ועל פי הקבוע בחוק ובתקנות הנוטריונים.

נוטריון תל אביב

חיפשתם נוטריונים בתל אביב? לא יודעים למי פונים בשביל אימות חתימה? מי רשאי לאשר צוואה? ישנן שאלות רבות הנוגעות לתפקידיו ושירותיו.

על מנת לעשות סדר בבלגן, לפניכם מאמר קצר שמסביר בפשטות על תפקיד הנוטריון. מיהו הנוטריון? לרוב ישנם עורכי דין עם ותק של למעלה מעשר שנים בתחום עריכת הדין, שקיבל היתר מוועדת הנוטריונים לעסוק במקצוע.

על מנת לקבל סמכות זו יש להגיש בקשה לוועדה שמתכנסת כמה פעמים בשנה, ובוחנת את יכולת המועמדים לבצע תפקיד זה נאמנה.

מה תפקידו של הנוטריון?

באופן כללי הינו עורך דין המוסמך לקבוע, לאמת ולאשר מקוריות של מסמכים וחתימות. למשל, לקבוע כי מסמך כלשהו הינו מקורי, או כי תרגום מסוים של תעודה אכן נאמן למקור. תפקידו של עורך דין כזה הוא כה חשוב וחיוני, עד כי ישנם מצבים בהם רק עורך דין בתחום שכזה מוסמך יכול לבצע פעולות מסוימות.

תרגום מסמכים, למשל, עבור רשויות ומוסדות שונים יכול להתבצע אך ורק על ידיו או להתבצע על ידי מתרגם מקצועי ולעבור אישור רשמי של נוטריון מוסמך.

לא כל אדם היודע את השפה יכול לתרגם, שכן תרגום זה לא יהיה קביל ולא ניתן יהיה להוכיח כי הינו מדויק. לשם כך פונים אל הנוטריון שמוסיף את חתימתו המעניקה תוקף לאותו תרגום. תרגום נוטריוני נתפס כקביל גם במוסדות זרים.

למצוא נוטריון בתל אביב

צריכים לאשר הסכם ממון? חייבים להשיג תרגום של חוזה? חייבים להוכיח כי הינכם בחיים? כל אלה מצריכים עבודה של נוטריון. תרגום מסמכים, לדוגמא, חייב להיות כה מדויק ונאמן למקור, שרק מקצועי יכול לעשות זאת, שכן הטעות הקטנה ביותר יכולה להוות עילה לתביעה. גם עבור אישור הסכם ממון, או אישור חיים תיאלצו לפנות לעורך דין העוסק שבסמכותו לבצע זאת.

שירותים מסוג זה הם שירותים מהותיים וחשובים בתחומי המשפט. פעמים רבות, לא יבוצעו פעולות שונות ללא אישור מסוג כזה. לכן, לא כל עורך דין יכול להיות נוטריון ובכדי לעסוק בתחום עליו לעמוד בתנאים כלשהם. שירותי בתחום זה הם שירותים בסיסיים שרבים נעזרים בהם כיום ולכן הבחירה במשרד עורכי דין המעניק בין שירותיו גם שירותים נוטריונים, היא בחירה מתבקשת.

מה כוללים שירותי נוטריון?

שירותי נוטריון הם שירותי משפטיים של עורך דין העוסק בתחום מעל ל10 שנים. במסגרת שירותים אלה, עורך דין המתמחה בתחום זה יכול לאשר זהות חתימה של אדם, תרגום מסמך משפטי באופן מלא ומדויק, הענקת לגיטימציה למיופה כח לפעול בשם שולחיו על ידי חתימתו, אישור צוואה נטוריונית ועוד. אישור מסוג כזה הוא אישור התקף בבתי המשפט בארץ ובחוץ לארץ.

העורך דין המשמש בתחום זה לרוב יהיה עורך דין עם ידע רחב היקף בתחומי המשפט, כך שהוא יוכל לפעול באופן הכי קל ונוח, בכדי להעניק אישורים לכל דורש. לעיתים, לא ניתן לבצע פעולות שונות ללא אישור . לדוגמא: בנק לא יאשר משכנתא למבקשים ללא אישור נוטריוני על חתימת מבקשי המשכנתא שיהווה אסמכתא משפטית במידה ומבקשי משכנתא יפרו את ההסכם באופן כלשהו.

ניתן לומר שאישורים רלוונטיים מאוד של עורך דין דיני חוזים שבהם יש חשש כלשהו שיפרו אותם. חתימתו על המסמך מספקת את השקט הנפשי לשני הצדדים החותמים חוזה מהותי וחוששים שאחד הצדדים יפר אותו באופן כלשהו.

יפוי כח נוטריוני לבנק? יפוי כח למשכנתא? תרגום של תעודת התאגדות? תרגום של utility bill? אישור חיים? צוואה? אפוסטיל? במשרדנו תוכלו לקבל את כל שירותי הנוטריון בת”א במהירות ובאיכות ללא פשרות. השירותים הניתנים במשרדנו הינם: אימות חתימה, אישור תרגום, אישור הצהרה, אישור העתק, אישור חיים, צוואה ומגוון שירותים העוסקים בתחום ועוד. על פי צורך, משרדנו מטפל באישור אפוסטיל הניתן על גבי האישורים השונים.

אימות חתימה נוטריוני
המקרים השכיחים בהם נדרש אימות חתימה נוטריוני הינם: יפוי כח לבנק, יפוי כח למשכנתא, יפוי כח חברה,משכנת בעת רכישת דירה, יפוי כח כללי, ייפוי כוח ספציפי.

תרגום נוטריוני

תרגום נוטריוני נדרש על מסמכים רשמיים שונים כגון: תעודת לידה, תמצית רישום משרד הפנים, תעודת נישואים, תעודת גירושים, גיליון ציונים, תעודת התאגדות, תקנון חברה, מסמך utility bill , וכל מסמך רשמי אחר.כאשר המסמך אמור להיות מוצג בחו”ל נדרש לעיתים אישור אפוסטיל על גבי האישור שכזה. תרגום מבוצע אף ביחס למסמכים אחרים לרבות פרוטוקולים, חוזים, כתבי טענות וכל מסמך אחר ועל פי דרישה של הלקוח.

אישור הצהרה נוטריוני

להבדיל מאימות חתימה נוטריוני, במסגרתו מוודא את פרטי החותם על המסמך וכי החותם הבין על מה הוא חותם, אישור הצהרה הינו אישור של עורך דין הבודק המאשר כי הלקוח הצהיר בפניו כי האמור בהצהרתו המצורפת לאישור הינו אמת לאמיתה. לרוב אישור הצהרה נוטריוני נדרש בעת הליכים משפטיים או עת הלקוח נדרש להוכיח טענה כלשהי.

אישור העתק

אישור העתק למעשה מאפשר ללקוח להמשיך ולהחזיק את מסמך המקור אצלו, כאשר הלקוח מציג בפני הנוטריון את מסמך המקור.  עורך דין המאשר את המסמכים המשפטיים מצלם את מסמך המקור ומאשר כי המסמך המצורף לאישור ההעתק המשמך המשפטי הינו למעשה זהה למקור.

אישור חיים

אישור שהאדם שהתייצב בפני עורך דין העוסק בתחום הינו בחיים. בד”כ נדרש אישור זה לצורך קבלת קצבה – רנטה משלטונות גרמניה ו/או בכל הליך אחר במסגרתו דורש הגורם אישור כי פלוני נמצא בחיים.  אישור זה ניתן לאחר זיהוי הלקוח ולאחר שהלקוח התייצב בפני הנוטריון. שירותיו הניתנים ע”י משרדנו זמינים מדי יום, כאשר ניתן לקבל את כל אחד מהשירותים השונים אף בכתובת הלקוח או בכתובת אחרת, בכפוף להוראות החוק ותקנות הנוטריונים.

על פי סעיף 7 לחוק הנוטריונים מוסמך לבצע את הפעולות הבאות

לאמת חתימה על מסמך ע”י נוטריון;
לאשר שהחתום במסמך, על שם זולתו, היה מוסמך לכך;
לאשר נכונות העתק של מסמך;
לאשר נכונות תרגום של מסמך;
לקבל ולאשר תצהיר והצהרה אחרת;
לאשר שאדם פלוני חי;
לאשר נכונותה של רשימת מצאי;
לערוך העדה של מסמך סחיר;
לערוך מסמך או לעשות בו פעולה אחרת כשהעריכה או עשיית הפעולה בידיו דרושה או מותרת על פי דין,
לרבות דין של מדינת חוץ, או על פי מסמך אחר;
להשתמש בסמכותו הציבורית על פי דין אחר;
לאמת הסכם ממון בין בני זוג, שנחתם לפני הנישואין.
בהרבה מאוד מקרים תעודות שצריכות לעבור תרגום או אישור כלשהו, הן תעודות לידה או פטירה,
תעודות סיום לימודים (דיפלומה), תעודת נישואין עוד.

איך נראה אישור נוטריוני?

סרט אדום מחבר בין כל עמודי המסמך, ע”ג הסרט – מדבקה, עליה מוטבעת חותמתו האישית של הנוטריון. החותמת יוצרת תבליט על גבי המדבקה והדפים המקושרים. בצורה זו לא ניתן להעלים דפים מהאישור. כשמדובר על תרגום תעודות, הנוטריון מאשר את עצם תרגום
התעודה. במידה והנוטריון אינו בקי באיזו מהשפות, אזי עליו להיעזר במתורגמן הבקי בשפות, כאשר מבצע מאמת ומאשר את נכונות התרגום

זקוקים לשירותי נוטריון? פנו אלינו
רונן ליבוביץ – משרד עורכי דין ונוטריון המתמחה בתחום המשפט המסחרי ושירות לאישור מסמכים משפטיים, מעניקים בין היתר את שירותיהם בהענקת אישור למסמכים הדורשים אותו. אישורי אלו ניתנים בקלות ובנוחות, במחיר הנקבע לכך, על ידי עורך דין בקיא, מנוסה ומקצועי אשר עובד בתחום מעל 10 שנים, כנדרש . שירותיו ניתנים בכל השעות שבהן המשרד פועל ואנו נשמח לסייע לכם אם אתם זקוקים לחתימת נוטריון במהירות וביעילות המרבית.

נוטריונים בתל אביב – משרד רונן ליבוביץ
אם חיפשתם נוטריונים בתל אביב, הגעתם למקום הנכון. אין זה משנה מאיזו סיבה אתם פונים לעורך דין העוסק בתחום, משרד כורכי הדין של רונן ליבוביץ יספק לכם את כל השירותים שאתם זקוקים להם. צרו עימנו קשר ואנו נעמוד לרשותכם, נעזור ונייעץ לכם לאורך כל התהליך. רונן ליבוביץ – משרד עורכי דין נוטריון בתל אביב. משרד עו”ד המספק ייעוץ וייצוג משפטי מקצועי ללקוחות פרטיים ולתאגידים בתחומי המשפט האזרחי-מסחרי.

מידע מקצועי בנושא

צוואות וירושות
אימות הצהרה נוטריוני
אימות חתימה נוטריוני
אימות חתימה נוטריוני
כניסת ייפוי כוח מתמשך לתוקף
יפוי כח נוטריוני
נוטריון ציבורי
נוטריון ציבורי
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם