שירותי נוטריון

שירותי נוטריון הם שירותים מהותיים וחשובים בתחומי המשפט. פעמים רבות, לא יבוצעו פעולות שונות ללא אישור נוטריוני. לכן, לא כל עורך דין יכול להיות נוטריון ובכדי להיות נוטריון יש לעמוד בתנאים כלשהם. שירותי נוטריון הם שירותים בסיסיים שרבים נעזרים בהם כיום ולכן הבחירה במשרד עורכי דין המעניק בין שירותיו גם שירותים נוטריונים, היא בחירה מתבקשת.
שירותי נוטריון
מהם שירותי נוטריון?
שירותי נוטריון הם שירותי משפטיים של עורך דין העוסק בתחום מעל ל10 שנים. במסגרת שירותים אלה, הנוטריון יכול לאשר זהות חתימה של אדם (אימות חתימה נוטריוני), תרגום מסמך משפטי באופן מלא ומדויק, הענקת לגיטימציה למיופה כח לפעול בשם שולחיו על ידי חתימתו, אישור צוואה נטוריונית ועוד. אישור נוטריוני הוא אישור התקף בבתי המשפט בארץ ובחוץ לארץ. העורך דין המשמש כנוטריון לרוב יהיה עורך דין עם ידע רחב היקף בתחומי המשפט, כך שהוא יוכל לפעול באופן הכי קל ונוח, בכדי להעניק אישורים נוטריונים לכל דורש. לעיתים, לא ניתן לבצע פעולות שונות ללא אישור נוטריוני.

לדוגמא: בנק לא יאשר משכנתא למבקשים ללא אישור נוטריוני על חתימת מבקשי המשכנתא שיהווה אסמכתא משפטית במידה ומבקשי משכנתא יפרו את ההסכם באופן כלשהו. ניתן לומר שאישורים נוטריונים רלוונטיים מאוד בדיני חוזים שבהם יש חשש כלשהו שיפרו אותם. חתימתו של הנוטריון על המסמך מספקת את השקט הנפשי לשני הצדדים החותמים חוזה מהותי וחוששים שאחד הצדדים יפר אותו באופן כלשהו.

שירותי נוטריון

זקוקים לשירותי נוטריון? פנו אלינו
אסרף, ליבוביץ' ושות' - משרד עורכי דין המתמחה בתחום המשפט המסחרי ושירות נוטריוני, מעניקים בין היתר את שירותיהם בהענקת אישור נוטריוני למסמכים הדורשים אותו. אישורי הנוטריון ניתנים בקלות ובנוחות, במחיר הנקבע לכך, על ידי עורך דין בקיא, מנוסה ומקצועי אשר עובד בתחום מעל 10 שנים, כנדרש לנוטריון. שירותי נוטריון ניתנים בכל השעות שבהן המשרד פועל ואנו נשמח לסייע לכם אם אתם זקוקים לחתימת נוטריון במהירות וביעילות המרבית.
 
תרגום נוטריוני  
 
יפוי כח נוטריוני  
 
אימות חתימה נוטריוני  
 
נוטריון  
 
יפוי כח מתמשך  
 
צוואה נוטריונית  
נושאים נוספים: