עו"ד חוזים

עו"ד חוזים -  סוגרים חוזה
הפרת חוזים, חתימת על חוזה ועריכת חוזה שלא בתום לב, שקרים ואי דיוקים בחוזים הם נפוצים בכל תחומי החיים. רבים אינם יודעים אבל חוזים יכולים לבוא לידי ביטוי באופנים שונים ואפילו בעל פה! האם ישנן דרכים לבטל את החוזה בדרכים חוקיות ומה עושים כאשר התברר שהנאמר בחוזה ומה שקרה בפועל הוא ניגוד מוחלט?
עו"ד חוזים
               משרד עורך הדין ארז אסרף מראה לכם כי הנושא הוא קצת יותר מקיף ממה שחשבתם.
 
האם חוזה בעל פה הוא חוזה כביל?
על פי החוק גם חוזה שבעל פה הוא חוזה כביל. עם זאת, טענת ההוכחה בדבר חוזה כזה היא מורכבת מעט יותר מאשר חוזה שבכתב. תוסיפו על כך את העובדה שאסור על פי חוק להקליט אדם שלא בידיעתו ללא צו בית משפט וללא הוכחה ברורה לסכנת חיים והדבר מאתגר עוד יותר. עו"ד חוזים יכול לעזור לכם לאסוף הוכחות בדבר חוזה שבעל פה על ידי איסוף עדויות מאנשים אשר שמעו את הדברים נאמרים וראו את לחיצת היד בתום הדברים ופרשו אותה כהסכמה לכל דבר ועניין. עורך דין חוזים במשרד עורך הדין ארז אסרף בוחן נושאים כגון אלה פעמים רבות במהלך שנות עבודתם.
 
המעמד החוקי של זיכרון הדברים
זיכרון דברים הוא חוזה אשר נכתב או הודפס בין שני הצדדים או יותר על מנת לזכור את הסעיפים הבסיסיים של החוזה, זיכרון הדברים הוא חוזה שנחתם על ידי הצדדים בינם לבין עצמם ושלא מול עורך דין ועל כן אינו נקרא בשם חוזה. יחד עם זאת המעמד של זיכרון הדברים במקרה בו עדיין אין חוזה בתוקף מחייב ממש כמו חוזה לכל דבר ועניין ואפילו עם לא נחם מול עו"ד חוזים. 
 
מה קורה כאשרה זיכרון דברים מופר?
בעת הפרת זיכרון הדברים או במקרה בו אחד הצדדים חוזר בו שלא בהסכמת הצד השני רשאי הצד המבקש לקיים את החוזה או לתבוע פיצוי בבית המפשט. במקרה בו קיים זיכרון דברים לא תמיד יש צורך בעו"ד חוזים וניתן לגשת איתו לערכאה המשפטית הרלוונטית המטפלת בסוגיה האמורה.
 
במשרד עורך הדין ארז אסרף תקבלו את כל הסיוע המשפטי הדרוש במקרים בהם הופר חוזה שבוצע אתכם, מקרים בהם חתמתם על חוזה ולא התקיימו תנאיו, חתימת חוזה תחת סחיטות, זיוף חתימות ועוד.
 
צרו קשר עוד היום או השאירו פרטים ותקבלו ייעוץ ראשוני!

מוזמנים לקרוא בנוסף:
הטרדה בעבודה