עורכי דין חוזים

בשוק המסחרי נהוג להסדיר הסכמים רבים באמצעות חוזים, ישנם מגוון רחב של סוגי חוזים מסחריים, על קצה המזלג: הסכמי שיתוף פעולה מסחרי, הסכמי זכיינות, הסכמי השקעה, הסכמי בעלי הון, הסכמי מיזוג, הסכמי מחקר, חוזי מכר, חוזי רכישה, הסכמי מייסדים, הסכמי רישיון ועוד.. ועוד.. מכיוון שלחוזים אלו תהיה בדרך כלל השפעה רבה על שני הצדדים החתומים בהם, חשוב לוודא שמדובר בחוזה אשר יהיה ערוך בצורה מוקפדת ומקצועית, תוך דגש מיוחד על האינטרסים של שני הצדדים. עורכי דין חוזים מקצועיים המתמחה בעריכת חוזים מקצועיים יוכל לבחון לעומק את כל ההשלכות העכשוויות והעתידיות והפרטים הרלוונטיים ללקוחות שלו ובאמצעות הידע המקצועי שלו לייעץ, לתקן ולדאוג למנוע תביעות מיותרות.
עורכי דין חוזים
כיצד נכרתים חוזים מסחריים?
חוזים מסחריים בדומה לחוזים מסוגים אחרים נכרתים בצורה של הצעה וקיבול. חברה או גורם עסקי מסוים פונה לגורם אחר בהצעה כלשהי, במידה וההצעה מתקבלת ויחד שני הצדדי החליטו לתת להצעה זאת תוקף, הם יעשו זאת באמצעות חוזה.

בעת ניסוח חוזים מסחריים חשוב לשים דגש על פרמטרים רבים כמו: פירוט מעמיק של תנאי העסקה, זכויות יוצרים, ביטחונות וערבויות לקיום חוזה ופרמטרים נוספים הרלוונטיים לסוג החוזה הספציפי. בכדי לוודא שאכן כול הפרמטרים אכן נלקחו בחשבון, קיימת חשיבות גבוהה לשכור את שירותיו של עורכי דין חוזים מקצועיים המתמחה בתחום של חוזים מסחריים.  עורכי דין חוזים מקצועיים יוכל לוודא ולבדוק שהחוזה מכיל את כל ההסכמות וההבנות שנעשו בין הצדדים, ושהחוזה אכן מגן על האינטרסים של שניה הצדדים הן בהווה והן בעתיד.

המשרד עורך הדין ארז אסרף מתמחה בעריכת חוזים מסחריים מסוגים שונים, כמו גם בליווי עסקים לחברות. בין שירותי המשרד: ייעוץ וליווי בגיבוש העסקה, סיוע במשא ומתן בנוגע להסכם הרלוונטי, ניסוח ו/או עריכת ההסכם, ייצוג משפטי של חברות או עסקים במקרים של הפרת הסכמים ועוד..

עו"ד ארז אסרף ילווה אתכם משפטית באופן מקצועי, זאת גם בעסקאות מורכבות במיוחד ויסייע לכם לקבל מענה מלא על האינטרסים שלכם ולדאוג שההסכם יהיה הוגן, חוקי ונטול פרצות אשר יכולות לעורר בעיות משפטיות בעתיד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
עורכי דין נדל"ן