עורך דין לחוזים

באילו נושאים עוסק עורך דין לחוזים 
התחום של עריכת חוזים מסחריים מתרחב ותופס תאוצה בשנים האחרונות. עם זאת, קיימים תחומים נוספים, שבהם, על מנת להגן על זכויותיהם, אנשים פרטיים וגופים עסקיים, פונים לייעוץ מקצועי בעת חתימה על חוזי התקשרות שונים. מומלץ לבחור עורך דין לחוזים, המתמחה בתחום הספציפי שאתם צריכים לחתום עליו חוזה.
עורכי דין לחוזים
מדוע חשוב לבחור עורך לדין חוזים העוסק בתחום הרלוונטי לכם
בשנים האחרונות, יש גידול ניכר בדרישה לחתימת חוזים בתחום המסחר, בין גופים מסחריים, וגם בין, אנשים פרטיים לגופים מסחריים. חוזה בין אדם פרטי לגוף מסחרי, יכול להיות גם חוזה במקום עבודה, או מוצר שאדם יצר (סטארט-אפ או מוצר אחר) ומבקש לשמור על זכויותיו באמצעות חתימה חוזה. בכל מקרה, בעת חתימת על חוזה בכל תחום שהוא, מומלץ לפנות לעו"ד המתמחה באותו התחום. למשל, עורך דין לחוזים העוסק בהתקשרויות בתחום המחשוב, יהווה סמכות משפטית מתאימה לחתימת חוזה בין קבוצה סטארט-אפ לבין חברת מחשבים מובילה בתחום.
 
משרדי עו"ד מתמחים בנושאים ספציפיים, לא כול עו"ד העוסק בתחום הנדרש לחתימה.
עו"ד המתמחה בתחום ספציפי, יוכל לייעץ לכם, לנתח או לנסח מחדש סעיפים מסוימים בחוזה, הנראים כבעייתיים בעיניו, ומסוכנים מבחינה משפטית וכלכלית עבורכם.
 
כיצד בוחרים עורך דין לחוזים איכותי
כשאתם ניגשים למלאכת החיפוש של עורך דין לחוזים מקצועי ואיכותי, עליכם לוודא שהאדם הנבחר לביצוע התפקיד, הוא אכן האיש הנכון במקום הנכון. 
 
חשוב לבדוק מראש, מהו ניסיונו בתחום הרלוונטי, האם זהו התחום שבו הוא מתמחה, ואם הוא מכיר את הסוגיות השונות הקשורות לתחום הספציפי שאתם צריכים מחפשים. נכון, ישנם חוזי שכירות של דירות, סטנדרטיים וקונבנציונאליים, שפרט לכמה שינויים רלוונטיים, הם תופסים לגבי רוב ההתקשרויות בנושא של שכירות.
 
לדוגמה, אם אתם עומדים לחתום על חוזה מכירה של דירתכם, תפנו אך ורק לקבל את שירותיו של עורך דין לחוזים, העוסק בתחום המקרקעין, שזה התחום שהוא התמחה בו ומאחוריו שנים ארוכות של ליווי וייעוץ בתחום זה.
 
אסרף, ליבוביץ ושות' - משרד עורכי דין מעניק שירותים משפטיים בתחומים שונים ומגוונים. המשרד מעניק ייעוץ וליווי בתחומי משפט הנוגעים לחתימת חוזים בתחום הפרט, העסקי והציבורי. בין היתר המשרד עוסק בנושאים כמו: ליווי בעסקאות מקרקעין ונדל"ן, ליווי משפטי לחברות, תביעות דיבה, חוזים מסחריים ועוד.

מוזמנים לקרוא בנוסף:
זכויות יוצרים באינטרנט