עורך דין אזרחי

עורך דין אזרחי מייצג בעלי עסקים, הן בשלבי הקמת העסק, כגון: עריכת הסכמי שותפות, עריכת הסכמי מייסדים, והן בשלבי ניהול העסק, כגון: הסכמי העסקת עובדים, ייצוג בבי”ד לעבודה, וייצוג בפני ספקים ובפני לקוחות.

מהו משפט אזרחי?

משפט אזרחי לדוגמא, הוא ענף משפטי רחב היקף, הנוגע לתחומים רבים המסדירים בין היתר את יחסי הכוחות, זכויות וחובות שבין אדם לחבירו, או בין אדם ו/או תאגידים וגופים משפטיים לבין עצמם. כל זאת להבדיל מהתחום הפלילי. מדובר בתחום הנוגע בעיקר במחלוקות או הכרוך בנושאים של בין אדם לחברו.

בין היתר בענף זה מצויים התחומים הבאים: דיני חוזים – כל מה קשור לחוזים, עריכתם, התחייבות על פי חוזים, הסכמים מסוגים שונים, הפרת חוזים ועוד. כמו כן, משפט אזרחי עוסק גם בדיני נזיקין – כלומר, כל מה שנוגע למקים שבו אדם הסב לאדם אחר נזק אחר במזיד או בשוגג. במשפט אזרחי יש תובע ונתבע. כאשר תובע נפגע באופן כלשהו מהנתבע באחד מהתחומים הללו ולכן באמצעות המשפט התובע מבקש מבית המשפט לחייב את הנתבע לשלם על פגיעתו .

משפט מסחרי נוגע בעיקר בחברות מסחריות – כלומר, כל מה שנוגע בתחום החברות המסחריות (משפט מסחרי) – הקמת ופירוק חברה, הסכמי מייסדים, שותפויות ועוד.

תפקידו של עורך דין אזרחי

אחד התחומים העיקריים בהם עוסק המשפט האזרחי הוא תחום המשפט המסחרי. עורך דין המתמחה בתחום של משפט מסוג זה-מסחרי יוכל לסייע ללקוחות המגיעים אליו בסוגיות הקשורות למשפט המסחרי במגוון רחב של תחומים וללוות אותם החל מתהליך של תכנון העסק, דרך הקמתו ועד לטיפול בעניינים משפטיים שונים אשר נוגעים להפעלת העסק.

אחד התחומים המרכזיים שבו עוסק כל משפטן הבקיא בכללי משפט מסחרי הוא תחום החוזים. ניסוח נכון של החוזה, תוך התייחסות למגוון המוקשים בעולם העסקים והמשפט של ימינו נחשב למורכב מאוד. עסקים, חברות ואפילו עצמאיים זעירים שלא נוהגים על פי הכללים והדינים לוקחים על עצמם סיכונים גדולים שיכולים בקלות להביא לקריסה עסקית.

שירותים נוספים שאותו עורך דין יעניק ללקוחותיו: חוזים ותביעות כספיות, דיני חברות, הפרת זכויות יוצרים וקניין רוחני. כאן חשוב לציין שלא כל עורך דין אזרחי יתמחה לדוגמא גם במשפט מסחרי וגם בדיני חברות ו/או נזיקין. על כן חשוב לוודא את הפרטים הללו בטרם הפנייה אליו.

מכיוון שהסוגיות הנוגעות למשפט מסוג זה נחשבות במקרים רבים למורכבות, קיימת חשיבות לפנות לעורך דין מקצועי המתמחה בתחום ובעל ידע וניסיון בפועל במקרים הדומים למקרים הרלוונטיים. במידה ואתם זקוקים לעורך דין אזרחי, המתמחה בתחומי משפט מסוג זה, הגעתם למקום הנכון.

תחומי האחריות של עורך דין אזרחי

עורך דין העוסק בתחום מייצג בסוגיות משפטיות רבות ומגוונות הנוגעות למשפט הפרטי בהן נתקל כל אחד מאיתנו, יחיד או תאגיד. לצורך מימוש הזכויות לעיתים אף תדרש נקיטת הליך משפטי. בין אם בבית המשפט ובין אם בבוררות, בו הייצוג יעשה ע”י עורך דין העוסק בליטיגציה שהינה אומנות הייצוג המשפטי.

עורך דין העוסק בליטיגציה מתמצא הייטב בחוקים ובפסיקת בתי המשפט באמצעותם יוכל להציג את הטענות התומכות בגרסת מרשו. תחום זה אף כולל ייצוג בחוזים, כגון: חוזי נדל”ן, הסכמים מסחריים בין חברות, הסכמי חלוקת עזבון בין יורשים.

רונן ליבוביץ – עורך דין מומחה במשפט אזרחי ודיני חוזים

ידוע שעולם המשפטים הוא עולם מורכב. בכדי להוציא את הצדק לאור באופן הטוב ביותר במהלך משפט מסוג זה, כדאי מאוד לבחור בעורכי דין מקצועיים ומומחים בתחום. לקבלת ייעוץ משפטי בכל נושא מעולם המשפט מסוג זה, אתם מוזמנים ליצור קשר עם המשרד.

על לקוחות משרדו שלרונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין נמנים בין היתר חברות גדולות, עסקים קטנים ובינוניים ולקוחות פרטיים.

אנו מתמחים בכל תחומי המשפט האזרחי והמשפט המסחרי ובעלי ניסיון רב בתחום. נשמח לעמוד לצידכם בכל תביעה באשר היא הנוגעת לתחומים אלה. הבחירה בנו תסייע לכם להתמודד בהצלחה בכל סוגיה משפטית ולקבל את ייצוג מקצועי ואישי.משרדנו מייצג בדין על ענפיו השונים, הן יחידים והן חברות, הן בסכסוכים פרטיים והן בסכסוכים מסחריים, בעריכת הסכמים ובליווי לקוחות בשלבים שלפני תחילת ההליכים המשפטיים וייצוג בבתי המשפט מתחילת ההליך עד סופו.

בשורות הבאות נספר על חלק מהמצבים העסקיים הנפוצים שבהם יש לנקוט משנה זהירות. מי שלא יעשה כן, מי שלא יפעל באופן הנכון, מי שלא ישמור על זכויותיו על פי כללי משפט מסחרי מקומי או בין לאומי, לוקח על עצמו סיכונים בלתי מבוקרים.

במהלך חייו נזקק אדם לשירותיו של עורך דין אזרחי בצמתים חשובים, כגון: שכירת / השכרת דירה, רכישת / מכירת דירה, הקמת עסק, סכסוך עם אחרים (יחידים או חברות), דאגה לעתיד באמצעות עריכת יפוי כח מתמשך, עריכת צוואה, קבלת ירושה או התנגדות לצו קיום צוואה. משום כך, הן בתהליך הקמתו של עסק והן בנקודות מפתח בהתנהלותו יש לקחת בחשבון את הדינים המקובלים של משפט מסחרי ובמידת הצורך להיעזר בעורך דין אזרחי מתאים.

עו"ד אזרחי - מסחרי

רונן ליבוביץ’ – משרד עורכי דין שם דגש על מסירות ועל מקצועיות ללא פשרות עבור כל לקוחותיו ומלווה אותם לכל אורך התהליך המשפטי בו הם מצויים.

ניצבים בפני תביעה כלשהי בתחום המשפט האזרחי? פנו אלינו רונן ליבוביץ – משרד עורכי דין ונוטריון.

לייעוץ חייגו  077-9977996

מידע משפטי אמין ומקצועי

ייפוי כוח מתמשך
ייפוי כוח מתמשך
תביעת לשון הרע
תביעת לשון הרע
עורך דין אזרחי
זכויות יוצרים
עריכת חוזים
עריכת חוזים
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם