ייצוג משפטי

משרדנו מייצג למעלה מ 20 שנה, בתי המשפט השונים, בגישורים ובבוררויות, הן בתור תובעים והן בתור נתבעים, בהליכים אשר לב ליבם סכסוכים מסחריים, עסקיים וכספיים, סכסוכי ירושה, סכסוכי שכנים.

בין היתר, משרדנו מתמחה בניהול הליכים משפטיים ובקיא ברזי המשפט וניהול ההליך המשפטי. כמו כן, משרדנו מייצג בניהול הליכים הצהרתיים בבתי המשפט השונים. ניהול הליכים בבתי משפט דורש מיומנות מיוחדת, לרבות הכרת סדרי הדין וניהול מהלכים אשר ישיגו יתרון מכריע ללקוח במשך ההליך כבר מתחילתו.

עורכי הדין במשרדנו בעלי ותק של מעל 20 שנה בקיאים בכל הליכי הביניים, לרבות בקשות לסילוק על הסף מנימוקים שונים, וכן מעורים בכל הכלים המשפטיים העומדים לרשות הלקוח לטובת נצחון בתיק קבלת החלטות במהלך ניהול ההליך המשפטי, אינה עניין של מה בכך. לאורך כל ההליך ניצבות בפני הלקוח דילמות שונות.

לעיתים אלו דילמות משפטיות ולעיתים יש להשיב להצעות שונות שמציע בית המשפט אשר מנסה לסיים את הסכסוך כבר בשלבים הראשונים של ההליך ע”י העלאת הצעות שונות שנראות סבירות בעיניו. עורך הדין המייצג נדרש להפעיל את כל כישרונו וניסיונו כדי לתת ללקוח את העצה הנכונה ברגע האמת. הניסיון הרב וההבנה המשפטית של עורכי הדין במשרדנו, הובילו לשורה ארוכה של הצלחות בתיקים אזרחיים מסחריים ומוכיחים פעם אחר פעם כי ייצוג נכון מוביל לתוצאות הטובות ביותר שניתן להשיג.

אנו מייצגים את לקוחותינו – הן לקוחות פרטיים והן לקוחות עסקיים בערכאות השונות לרבות:

  • בתי משפט שלום, מחוזי ועליון
  • בתי משפט לענייני משפחה בסכסוכי ירושה
  • המפקח על רישום המקרקעין
  • בתי דין לעבודה
  • יצוג בהשגות / עררים במיסוי מקרקעין
  • הליכי בוררות

דינים אזרחיים ומסחריים

ייצוג בסכסוכי ירושה
סכסוכי ירושה
אכיפת פסקי חוץ
ניהול סכסוכים
עורך דין מסחרי
עורך דין מסחרי
פירוק שיתוף במקרקעין
פירוק שיתוף במקרקעין
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם