חוזים

עריכת חוזים, אכיפתם ופרשנותם אינם עניין של מה בכך. למשרדנו רקורד מרשים של עריכת חוזים בנושאים מגוונים בתחום האזרחי מסחרי לרבות הסכמי שותפות, הסכמי רכישת פעילות עסקית, הסכמי רכישת מניות, הסכמי אי תחרות ושמירת סודיות, חוזים מול ספקים, הסכמי אופציה, הסכמי העסקה, חוזה קבלנות, זכיינות ועוד.

לפני שעורך הדין ניגש לערוך חוזה או לעבור על חוזה שנשלח אליו מהצד השני, עליו להבין היטב את מהות ההתקשרות העסקית שבין הצדדים. עליו לדעת מהי מטרת ההתקשרות, מה התפקידים של הצדדים, לצורך איזו פעילות הם מתקשרים, ומהן תכניות העתיד של הצדדים.
 
ליטגציה

על עורך הדין לברר היטב עם הלקוח ולדלות ממנו פרטים ככל הניתן, וזאת כדי לקחת בחשבון את כל התרחישים שעלולים לצוץ בעתיד בקשר לחוזה המדובר. הבנת מערכת היחסים והציפיות תוביל את עורך הדין לערוך הסכם מקיף אשר יוכל לפתור את מרבית התרחישים שעלולים לקרות בעתיד, וכן להסדיר את מערכת היחסים, החובות והזכויות של כל צד.

כעורכי דין המייצגים בבתי משפט, אנו נתקלים פעמים רבות בצדדים שהורידו הסכם מהאינטרנט, ערכו בו כמה שינויים וחתמו עליו. שימו לב, חוזה מהאינטרנט בחינם זה נחמד, אבל בבוא היום כאשר יש בעיה שחוזה מהאינטרנט לא התייחס אליה, אתם עלולים למצוא את עצמכם בבתי המשפט מבזבזים זמן יקר וכסף רב.

עריכת חוזה היא כמו תפירת חליפה למידותיו של הלקוח ולצרכיו.