סכסוכי ירושה

איך מתמודדים עם סכסוכי ירושה? הרי סכסוכי ירושה הם סכסוכים לא פשוטים, משפטית ורגשית, אשר יכולים להגיע לא פעם למאבקים לא נעימים.

מכיוון שמדובר במאבקים פנים משפחתיים לאחר שאדם אהוב הולך לעולמו, הרגשות המעורבים בעניין הם קיצוניים ויכולים להביא למצבים של סכסוכים משפחתיים וניתוק מוחלט בין בני המשפחה.

במקרים רבים, כאשר לא ניתן להגיע להסכמות בנוגע לאופן חלוקת העזבון, עורך דין מקצועי יסייע לכם לגשר ולתווך בענייני הירושה ובמקרים אחרים אף להגיש תביעה משפטית בנוגע למה שאתם חושבים שמגיע לכם.

ייצוג בסכסוכי ירושה

כן הם, מריבות וחיכוכים תוך משפחתיים על רקע חלוקת העיזבון של הנפטר. פעמים רבות, הסכסוכים הללו יכולים להתרחש אף במידה שהאדם מכין צוואה, אשר אינה ברור או מסדירה מה יקרה אם מאן דהוא יתנגד להוראות הצוואה.

אך כאמור, במקרים רבים האדם שנפטר, לא מכין צוואה מראש מסיבות כאלו ואחרות ולא פעם היורשים, אינם יודעים כיצד לחלק בניהם את הירושה, לעיתים כתוצאה מקונפליקט בין החוק היבש לבין ההבטחות שסיפק הנפטר בעל פה בעודו בחיים.

הפתרון הטוב ביותר לסכסוכי ירושה הוא להיעזר בעורך דין כבר מהשלב הראשוני לצורך גישור ותיווך בין בני המשפחה.

במידה שהדבר לא מצליח, כל צד יכול לתבוע את שאר הצדדים בבית משפט ולבקש את הכרעת המערכת המשפטית בנוגע לאופן חלוקת הירושה. מכיוון שסכסוכי ירושה הם סכסוכים רגישים, יש להיעזר בעורכי דין בעלי ניסיון בתחום, אשר מציעים טיפול בסכסוך ירושה כאחת ההתמחויות הבולטות במשרדם.

ליבוביץ  – משרד עורכי דין – מתמחים בטיפול ובפתרון סכסוכי ירושה. אנו מבינים את הרגישות שבדבר, לפיכך האופן שבו נלווה אתכם מתחילת התהליך ועד סופו יהיה מתחשב, אדיב, מבין ומקצועי. משרדנו ישמח להעניק לכם ייעוץ וייצוג משפטי בתחום.

מידע מקצועי
חוזה הרכישה
חוזים מסחריים
פירוק חברה
אגרות לרשם החברות
חוזה הרכישה
תביעה לפינוי מושכר
פירוק שיתוף במקרקעין
פירוק שיתוף במקרקעין
השאירו פרטים
זקוקים לייעוץ? התקשרו עכשיו: 077-9977996 או השאירו את פרטיכם ונחזור אליכם בהקדם